جعبه روکار فیبرنوری نگزنس
جعبه روکار فیبرنوری نگزنس
109,000تومان

تجهیزات شبکه: مشخصات جعبه روکار فیبرنوری نگزنس (Modular Distribution Box Nexans N521.630) Empty .....

درب سینی فیبرنوری نگزنس
درب سینی فیبرنوری نگزنس
11,900تومان

تجهیزات شبکه: مشخصات فنی درب سینی فیبرنوری نگزنس (Snap-In Sliding Black Nexans N890.097) برند.....

سینی مخصوص محافظ اتصال آلومینیومی نگزنس
سینی مخصوص محافظ اتصال آلومینیومی نگزنس
39,900تومان

تجهیزات شبکه: مشخصات فنی سینی اتصال نگزنس (Splicing Heatshrink Protectors Nexans N890.096) Famil.....

سینی مخصوص محافظ اتصال حرارتی نگزنس
سینی مخصوص محافظ اتصال حرارتی نگزنس
45,000تومان

تجهیزات شبکه: مشخصات فنی سینی اتصال نگزنس (Splicing Heatshrink Protectors Nexans N890.095) Famil.....

کوپلر دوتایی نگزنس اس سی مالتی مود
کوپلر دوتایی نگزنس اس سی مالتی مود
6,900تومان

تجهیزات شبکه: مشخصات فنی کوپلر نگزنس (Adaptor Nexans N205.614 Duplex SC Multimode) Familie: LANm.....

کوپلر دوتایی نگزنس ال سی سنگل مود
کوپلر دوتایی نگزنس ال سی سنگل مود
39,900تومان

تجهیزات شبکه: مشخصات کوپلر سینگل مود نگزنس (Adaptor Nexans N205.621 SM 9-125 LC-LC DUPLEX) Conne.....

کوپلر دوتایی نگزنس ال سی سنگل مود
کوپلر دوتایی نگزنس ال سی سنگل مود
39,900تومان

تجهیزات شبکه: مشخصات کوپلر سینگل مود نگزنس (Adaptor Nexans N205.621 SM 9-125 LC-LC DUPLEX) Conne.....

کوپلر دوتایی نگزنس ال سی مالتی مود
کوپلر دوتایی نگزنس ال سی مالتی مود
18,900تومان

تجهیزات شبکه: مشخصات فنی کوپلر نگزنس (Adaptor Nexans N205.611 Duplex LC Multimod) Connector Type.....